fbpx
Plecy

Yacht Crew - wykwalifikowany członek załogi

Kurs na certyfikat Yacht Crew ISSA

Wykwalifikowany członek załogi jachtu morskiego - Yacht Crew - to certyfikat dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z żeglarstwem morskim.

Często są to osoby, które planują zdobycie bardziej zaawansowanej wiedzy żeglarskiej, aby w konsekwencji samodzielnie prowadzić jachty. Ten certyfikat doskonale podkreśla ich rolę jako osób, które w sposób aktywny mogą pomóc przy obsłudze jachtu morskiego – zdobywając tym samym doświadczenie niezbędne do uzyskania certyfikatu skippera.

Jest to certyfikat dla osób, które biorą udział w rejsach żeglarskich i nie chcą w nich uczestniczyć jedynie jako turyści.

Wymagania do uzyskania certyfikatu Yacht Crew (ISSA):
– wiek: ukończone 10 lat
– odbycie i uzyskanie pozytywnej oceny ze szkolenia realizowanego w ramach kursu na patent żeglarza jachtowego lub rejsu stażowego organizowanego przez Akademie Żeglowania.

Do uzyskania certyfikatu Yacht Crew nie jest wymagany egzamin. Zaliczenie szkolenia i uzyskanie stopnia odbywa się na podstawie oceny instruktora z przebiegu postępu edukacji kursanta podczas całego szkolenia lub rejsu stażowego.

 

standard.cdr

standard.cdr

Cena kursu – 300zł

Aktualne promocje spawdź TUTAJ

W ramach szkolenia zapewniamy:
– wykłady teoretyczne z wykorzystaniem publikacji multimedialnych, tablicy, przyborów nawigacyjnych, literatury i materiałów pomocniczych,
– zajęcia praktyczne na jachcie,
– opiekę doświadczonych instruktorów oraz koordynatora kursu,
– materiały edukacyjne pomocne w nauce,
– wsparcie w kontynuacji uprawiania żeglarstwa po uzyskaniu certyfikatu (rejsy, warsztaty, udział w regatach).

W celu rezerwacji miejsca w szkoleniu należy wypełnić formularz kontaktowy poniżej z dopiskiem w uwagach – szkolenie Yacht Crew.