fbpx
Plecy

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA KURS ŻEGLARSKI

Jachtowy sternik morski (PZŻ) / Inshore Skipper (ISSA)

Tryb weekendowy

 

Rezerwacja krok po kroku
1. W celu rezerwacji miejsca wypełnij poniższy formularz zgłoszenia. Jeśli interesuje Cię tylko certyfikat Inshore Skipper (ISSA), wspomnij o tym w uwagach formularza.
2. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie niezwłocznie, ale rezerwujemy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
WAŻNE: Jeśli nie masz od nas odpowiedzi sprawdź koniecznie folder SPAM (jeśli korzystasz z poczty Gmail sprawdź też zakładkę OFERTY). W ostatnim czasie otrzymujemy zgłoszenia, że wpadają tam czasami nasze maile. Jeśli chcesz mieć pewność, że się to nie powtórzy oznacz naszą wiadomość jako nie spam i dodaj nasz adres email do książki kontaktów.
3. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia udziału w wybranym kursie wraz z informacją o płatności za szkolenie.
4. Opłatę za kurs należy uregulować w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany w otrzymanym potwierdzeniu zgłoszenia.
5. Po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym zarezerwujemy miejsce we wskazanej grupie.
6. Przed rozpoczęciem kursu prześlemy wiadomość z informacjami organizacyjnymi nt. kursu oraz materiałami szkoleniowymi.

 FORMULARZ

  Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności i Regulamin kursów żeglarskich Akademii Żeglowania. POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN KURSÓW

  *pole wymagane

  #

  Po wysłaniu poprawnym formularza zajrzyj do swojej skrzynki pocztowej, na którą zostanie przesłana wiadomość z potwierdzeniem zgłoszenia oraz ważnymi informacjami.

  Jeśli nie widzisz naszego maila zajrzyj również do folderów: spam, społeczności, oferty, ponieważ czasem trafiają tam nasze maila.

  Jeśli w ciągu kilku godzin nie otrzymasz naszego maila napisz do nas w tej sprawie na adres kontakt@akademiazeglowania.pl