fbpx
Plecy

Rejsy 1 godzinne po Zatoce Gdańskiej

Termin: (nowe terminy wkrótce)
Trasa:
Zatoka Gdańska w pobliżu Mariny Gdynia
Kategoria:
rejsy jachtem, rejsy z Gdyni, rejs rekreacyjny, rejsy rodzinne

Po entuzjastycznie przyjętym przez mieszkańców Gdyni Rodzinnym Pikniku Żeglarskim, organizowanym przez Miasto Gdynia, kontynuujemy współpracę przy projekcie Gdynia Na Fali. Czas na kolejną dawkę rodzinnej praktyki żeglarskiej. Zapraszamy na krótkie (1h) rejsy po Zatoce komfortowym jachtem Bavaria 37. Rejsy promujące program GNF mają charakter rekreacyjny, dedykowany dla wszystkich, małych i dużych, doświadczonych żeglarzy i tych, którzy pierwszy raz postawią stopę na pokładzie jachtu żaglowego. Jest to świetna propozycja na aktywny wypoczynek w Gdyni, warto zabrać rodzinę, znajomych. Będzie to dla wszystkich okazja do złapania bakcyla do żeglowania. No i nielada gratka, wypływamy na akwen regat Mistrzostw Świata (spektakularnych katamaranów i 49er), które odbywają się w tym czasie w ramach "święta" żeglarstwa regatowego:  Volvo Gdynia Sailing Days.

Rejsy skierowane są do osób dorosłych i dzieci w wieku od 3 lat. Nie jest potrzebne doświadczenie żeglarskie. Pod okiem instruktorów żeglarstwa, będzie można pożeglować na komfortowym i bezpiecznym jachcie, które wzięło udział w Rodzinnym Pikniku Żeglarskim.

Wypłynięcia odbywają się o każdej pełnej godzinie codziennie od 30 czerwca godz. 10:00, do godzin wieczornych (w zależności od zainteresowania). Czas trwania rejsu 1 godzina. Jacht cumuje do nabrzeża w Marinie Gdynia przy żółtym żurawiu blisko wejścia na plażę. Bilety do nabycia w kasie przy stanowisku jachtu od 30 czerwca godz. 9:30. Cena rejsu: 60zł/ 1 osoba. Możliwe są zapisy grupowe do 7 osób. NIE REALIZUJEMY ZAPISÓW POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ ANI TELEFONICZNIE.

Na pokład można zabrać mały plecak z cieplejszymi ubraniami. Warto wziąć cieplejszą bluzę lub kurtkę przeciwwiatrową i koniecznie obuwie bez wysokiego obcasu. Środki bezpieczeństwa zostaną udostępnione na jachcie.

 

REGULAMIN REJSÓW AKADEMIA ŻEGLOWANIA

Zapisy i opłaty

Zapisy i opłaty za rejs odbywają się na stanowisku Akademii Żeglowania i Gdyni na fali przy żółtym żurawiu w Marinie Gdynia (czerwony punkt na mapie obok).

Cena rejsu (1 os) - 60zł
Płatność gotówką - wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę zgłoszone przed dokonaniem płatności

Czas trwania rejsu - 1 godzina
Wypływamy o każdej pełnej godzinie od 10:00 do wieczora (w zależności od zainteresowania)
Limit wieku - ukończone 3 lata, osoby w wieku do 12 lat mogą wziąć udział w rejsie pod opieką rodzica lub opiekuna.


Jacht Bavaria 37 (2015 rok)

Płyniemy nowym modelem jachtu renomowanej niemieckiej marki Bavaria. Jachty tego producenta cieszą się dużą popularnością wśród armatorów i klientów w całej Europie. Cechuje je przyjazna obsługa, łatwe prowadzenie, bezpieczeństwo, świetne rozplanowanie przestrzeni oraz wygoda.

Komfortowy jacht dla 8 osób:

  • 8 koi
  • długość 11,30 m
  • szerokość: 3,67 m
  • zanurzenie 1,95 m
  • silnik 28 KM
  • zbiornik paliwa 150 l
  • ilość kabin - 3 (dostępne dla uczestników rejsu, sternik śpi w mesie)
  • zbiornik wody 210 l
  • 1 łazienka