fbpx
Plecy

Rejs po Morzu Śródziemnym na jachcie PorFavor

Trasa: Marsylia – St. Tropez

Termin: 10-17 września 2016

Rejs ma charakter rekreacyjno-stażowy co oznacza, że osoby chętne podnoszenia swoich umiejętności będą mogły poćwiczyć manewry oraz nawigację pod okiem skipera-instruktora żeglarstwa. Po zakończeniu rejsu wszyscy uczestnicy będą mogli otrzymać opinię z rejsu potrzebną do uzbierania stażu na wyższe stopnie żeglarskie.

Rejs prowadzony jest opieką doświadczonego skippera. Oferujemy Państwu pełen relaks podczas spokojnego żeglowania od portu do portu. Rejsy realizujemy naszym jachtem PorFavor (Dufour 40E Performance).

Cena rejsu:  1000zł/ osoba

Cena zawiera miejsce w kajucie, wszystkie opłaty portowe i paliwo, ubezpieczenie, opiekę doświadczonego skippera (pływamy zawsze z naszym Kapitanem). Szkolenie z podstaw nawigacji i prowadzenia jachtu, realizacje założonego programu rejsu.

Cena nie zawiera wyżywienia, na jakie składa się załoga już na jachcie i dokonuje wspólnych zakupów (50 EUR / tydzień), oraz kosztów dotarcia na i z rejsów.

Płatność może odbyć się w dwóch etapach – 50% ceny za rejs płatne w momencie podpisania umowy, drugie 50% nie później niż trzy tygodnie przed terminem rejsu. Płatności dokonać można przelewem na konto wskazane w mailu, który prześlemy po wysłaniu formularza. Jeżeli rezerwacja rejsu odbywa się w terminie późniejszym niż 3 tygodnie przed rejsem cena płatna jest w 100% przy podpisaniu umowy.

W sprawie cen i warunków prosimy o kontakt przez nasz formularz poniżej. Możemy przygotować dla Państwa oferty dotyczące także:
przelotów
przedłużenia pobytu w porcie startowym lub docelowym

Co zabrać na rejs

Oferujemy wam pływanie po ciepłych akwenach zabieramy więc w większości lekkie, oddychające i szybkoschnące ubrania. Zawsze warto też mieć ze sobą ciepły sweter, polar i koniecznie sztormiak. Warunki na morzu są zmienne i warto chronić się przed często silnym i chłodnym wiatrem i rozbryzgiem fal. Przy rejsach atlantyckich i jesiennych konieczna jest czapka i rękawice a także sztormowe spodnie i żeglarskie kalosze. Należy też pamiętać, że po jachcie poruszamy się w miękkim obuwiu z jasną podeszwą (tenisówki, adidasy, obuwie żeglarskie) a pod prysznic przydadzą się japonki i ręcznik.

Jacht jest wyposażony w kocyki polarowe, warto jednak zabrać ze sobą mały śpiwór turystyczny. Na nocne wachty warto zaopatrzyć się w termos lub kubek termiczny.

Na jacht nie zabieramy dużych sztywnych walizek – powierzchnia na jachcie jest ograniczona i nie będzie gdzie schować takich bagaży. Preferujemy miękkie torby lub plecaki.

Jacht s/y PorFavor (Dufour 40E Performance)

Jacht przystosowany do szybkiego żeglowania regatowego, wyposażony jest w nowoczesny system nawigacyjny:

 • Wyświetlacz wielofunkcyjny Raymarine i70;
 • Autopilot Raymarine - P70;
 • Chartplotter Raymarine e7 z WiFi + BluetothTM;
 • Telefon Satelitarny Iridium 9555;
 • Ręczny GPS Garmin;
 • Ręczna VHF Icom;
 • VHF Raymarine;
 • AIS;
 • Elektronika Raymarine do odczytu kierunku i siły wiatru oraz kąta jachtu do wiatru.

Na jachcie dostępne są trzy dwuosobowe kabiny, w pełni wyposażony kambuz oraz dwie łazienki, w tym jedna z prysznicem.

PorFavor2

 PorFavor1

 

Rezerwacja

1. W celu rezerwacji miejsca wypełnij poniższy formularz zgłoszenia.
2. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie niezwłocznie, ale rezerwujemy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
3. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia udziału w wybranym rejsie wraz z informacją o płatności.
4. Opłatę za rejs należy uregulować w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany w otrzymanym potwierdzeniu zgłoszenia.
5. Po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym zarezerwujemy miejsce we wskazanym terminie.
6. Przed rozpoczęciem rejsu prześlemy wiadomość z informacjami organizacyjnymi.

 

 FORMULARZ

  Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności i Regulamin rejsów Akademii Żeglowania. POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN REJSÓW

  *pole wymagane

  #