fbpx
Plecy

Rejsy po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku

Krótkie rejsy morskie to idealne połączenie aktywnego wypoczynku, podróży z wizytami w ciekawych portach oraz rozwijania pasji żeglarskiej. W 2 dniowych rejsach żeglujemy, odpoczywamy, odwiedzamy fajne miejsca i lokale. Nie potrzebujesz długiego urlopu aby po dwóch dniach poczuć się wypoczętym. Przekonaj się sam 🙂 

Trasa

W zależności od warunków pogodowych i preferencji uczestników żeglujemy po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku odwiedzając porty i mariny:  Władysławowo, Hel, Jastarnia, Sopot i Gdańsk (Motława, Górki Zachodnie, Stogi).

Startujemy ok. godz. 9tej rano i wracamy następnego dnia ok godz. 19tej. Dokładne godziny rozpoczęcia i zakończenia rejsu są ustalane z uczestnikami przyjezdnymi, tak aby nie kolidowały z  godzinami przyjazdu i odjazdu środków komunikacji.

Charakter rejsu

Rejs ma charakter rekreacyjno-stażowy co oznacza, że osoby chętne podnoszenia swoich umiejętności będą mogły poćwiczyć manewry oraz nawigację pod okiem skipera-instruktora żeglarstwa. Aby wziąć udział w rejsie nie trzeba posiadać jakichkolwiek umiejętności żeglarskich. Rejs poprowadzony zostanie przez doświadczonego skipera, który zadba o bezpieczeństwo na jachcie.

Po zakończeniu rejsu wszyscy uczestnicy będą mogli otrzymać opinię z rejsu potrzebną do uzbierania stażu na stopień jachtowego sternika morskiego i kapitana jachtowego.

Cena rejsu

260zł 

Cena zawiera: miejsce na jachcie i opiekę skippera.
Cena nie zawiera: kasy pokładowej, którą uczestnicy ustalają sami (ok. 50-100zł/osoba). Z kasy pokładowej robione będą zakupy posiłków przygotowywanych na jachcie lub na grilla, opłacane będzie również wyżywienie skippera a także opłaty portowe i paliwo.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 

  Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności i Regulamin rejsów Akademii Żeglowania. POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN REJSÓW

  *pole wymagane

  #

   

   

  REZERWACJA - KROK PO KROKU

   

  1. W celu rezerwacji miejsca wypełnij formularz zgłoszenia obok.
  2. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie niezwłocznie, ale rezerwujemy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
  3. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia udziału w wybranym rejsie wraz z informacją o płatności.
  4. Opłatę za rejs należy uregulować w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany w otrzymanym potwierdzeniu zgłoszenia.
  5. Po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym zarezerwujemy miejsce we wskazanym terminie.
  6. Przed rozpoczęciem rejsu prześlemy wiadomość z informacjami organizacyjnymi.