fbpx
Plecy

Rejs na majówkę Zatoka Gdańska i Zalew Wiślany
(1-3.05.2017)

Wybierz się z nami jachtem morskim do "śródziemia" na Pętlę Żuławską. Będziemy żeglować po Zatoce Gdańskiej, rzekach i Zalewie Wiślanym. Będzie to fajna okazja do poćwiczenia zarówno locji morskiej jak i śródlądowej, rozpoznawania znaków i świateł nawigacyjnych, przeprawiania się przez śluzy.

Trasa

Rozpoczynamy rejs z Gdyni lub Gdańska żeglugą po Zatoce Gdańskiej. Następnie udajemy się na rzekę Wisłę, na której kierujemy się do śluzy Gdańska Głowa. Po przejściu zabytkowej śluzy płyniemy po malowniczej i krętej rzece Szkarpawa, która prowadzi wprost nad Zalew Wiślany. Żeglujemy po Zalewie odwiedzając lokalne porty, smakując tamtejszego jedzenia i korzystając z miejscowych atrakcji. Wracamy tą samą drogą z metą w Gdańsku lub Gdyni.

Termin

1-3 maj 2017 (poniedziałek-środa)
Startujemy ok. godz. 9tej rano i wracamy ostatniego dnia ok godz. 19tej. Dokładne godziny rozpoczęcia i zakończenia rejsu zostaną skonsultowane z uczestnikami przyjezdnymi, tak aby nie kolidowały z  godzinami przyjazdu i odjazdu środków komunikacji.

Charakter rejsu

Rejs ma charakter rekreacyjno-stażowy co oznacza, że osoby chętne podnoszenia swoich umiejętności będą mogły poćwiczyć manewry oraz nawigację pod okiem skipera-instruktora żeglarstwa. Aby wziąć udział w rejsie nie trzeba posiadać jakichkolwiek umiejętności żeglarskich. Rejs poprowadzony zostanie przez doświadczonego skipera, który zadba o bezpieczeństwo na jachcie.

Po zakończeniu rejsu wszyscy uczestnicy będą mogli otrzymać opinię z rejsu potrzebną do uzbierania stażu na stopień jachtowego sternika morskiego i kapitana jachtowego.

Cena rejsu

480zł

Cena zawiera: miejsce na jachcie i opiekę skipera.
Cena nie zawiera: kasy pokładowej, którą uczestnicy ustalają sami (ok. 100-200zł/osoba). Z kasy pokładowej robione będą zakupy posiłków przygotowywanych na jachcie lub na grilla, opłacane będzie również wyżywienie skippera a także opłaty portowe i paliwo.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

  Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności i Regulamin rejsów Akademii Żeglowania. POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN REJSÓW

  *pole wymagane

  REZERWACJA - KROK PO KROKU

  1. W celu rezerwacji miejsca wypełnij formularz zgłoszenia obok.
  2. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie niezwłocznie, ale rezerwujemy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
  3. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia udziału w wybranym rejsie wraz z informacją o płatności.
  4. Opłatę za rejs należy uregulować w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany w otrzymanym potwierdzeniu zgłoszenia.
  5. Po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym zarezerwujemy miejsce we wskazanym terminie.
  6. Przed rozpoczęciem rejsu prześlemy wiadomość z informacjami organizacyjnymi.