fbpx
Plecy

Majówka - rejs do Łeby (29.04-03.05.2017)

Majówka to idealna okazja na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego i nabranie wprawy przed wakacjami pod żaglami. W tym roku zapowiada się majówkowy dłuuugi weekend - 5 dni od soboty do środy, dlatego wybieramy się na 5 dniowy rejs po Bałtyku.
 

Trasa: 

Gdynia - Hel - Władysławowo - Łeba - Hel - Gdynia

Jeśli czas pozwoli, w drodze powrotnej wybierzemy się do Gdańska. Ostateczna trasa rejsu ustalona zostanie bezpośrednio przed rejsem w zależności od warunków pogodowych.

Termin

Startujemy 29 kwietnia (sobota) ok. godz. 9tej rano i wracamy 3 maja (środa) ok godz. 18tej. Dokładne godziny rozpoczęcia i zakończenia rejsu zostaną ustalone z uczestnikami przyjezdnymi, tak aby nie kolidowały z  godzinami przyjazdu i odjazdu środków komunikacji.
 

Charakter rejsu

Rejs ma charakter rekreacyjno-stażowy co oznacza, że osoby chętne podnoszenia swoich umiejętności będą mogły poćwiczyć manewry oraz nawigację pod okiem skipera-instruktora żeglarstwa. Aby wziąć udział w rejsie nie trzeba posiadać jakichkolwiek umiejętności żeglarskich. Rejs poprowadzony zostanie przez doświadczonego skipera, który zadba o bezpieczeństwo na jachcie.

Po zakończeniu rejsu wszyscy uczestnicy będą mogli otrzymać opinię z rejsu potrzebną do uzbierania stażu na stopień jachtowego sternika morskiego i kapitana jachtowego.
 

Cena rejsu

749zł 

Cena zawiera: miejsce na jachcie i opiekę skipera.
Cena nie zawiera: kasy pokładowej, którą uczestnicy ustalają sami (ok. 100-150zł/osoba). Z kasy pokładowej robione będą zakupy posiłków przygotowywanych na jachcie lub na grilla, opłacane będzie również wyżywienie skippera a także opłaty portowe i paliwo.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

  Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności i Regulamin rejsów Akademii Żeglowania. POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN REJSÓW

  *pole wymagane

  REZERWACJA - KROK PO KROKU 

  1. W celu rezerwacji miejsca wypełnij formularz zgłoszenia obok.
  2. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie niezwłocznie, ale rezerwujemy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
  3. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia udziału w wybranym rejsie wraz z informacją o płatności.
  4. Opłatę za rejs należy uregulować w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany w otrzymanym potwierdzeniu zgłoszenia.
  5. Po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym zarezerwujemy miejsce we wskazanym terminie.
  6. Przed rozpoczęciem rejsu prześlemy wiadomość z informacjami organizacyjnymi.